İstanbul Üniversitesi akademisyeni Bülent Arı, Kocaeli Üniversitesi’ndeki bir kadın akademisyeni tehdit etti

İstanbul Üniversitesi SBF bünyesinde ders veren Prof. Dr. Bülent Arı, eski öğrencisi olan kadın akademisyeni "Benim olacaksın, seninle evleneceğiz. Yoksa seni işsiz bırakırım" diyerek tehdit etti

İstanbul Üniversitesi akademisyeni Bülent Arı, Kocaeli Üniversitesi’ndeki bir kadın akademisyeni tehdit etti

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Bölümü’nde görev yapan Prof. Dr. Bülent Arı, eski öğrencisi de olan bir kadın akademisyeni tehdit etti.

Bülent Arı, eski öğrencisi olan kadın akademisyeni “Benim olacaksın, seninle evleneceğiz. Yoksa seni işsiz bırakırım” diyerek tehdit etti

Kocaeli Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde kadın akademisyenin odasını basan Bülent Arı, “Benim olacaksın, seninle evleneceğiz. Yoksa seni işsiz bırakırım” sözleriyle akademisyeni tehdit etti.

İhbar üzerine olay yerine gelen polis, Bülent Arı’yı gözaltına aldı.

Bülent Arı, geçmişte de katıldığı bir canlı yayın programında “Okuma oranı arttıkça beni afakanlar basıyor, ben her zaman cahil halka güvendim” ifadeleriyle tepki çekmişti.

İstanbul Üniversitesi öğrencileri Bülent Arı’nın odasına fotoğrafını asarak “Üniversitede tacizci hoza istemiyoruz” dedi.

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur