Şenyaşar ailesinden Bakan Bozdağ’a: “Hızla artan adaletsizliklere son verin”

Adalet mücadelesini soğuk hava koşullarına rağmen adliye binası önünde sürdüren Şenyaşar ailesi Adalet Bakanlığı görevine yeni getirilen Bekir Bozdağ'a seslenerek "Tebrik, teşekkür zamanı değil... Hızla artan adaletsizliklere son verin" dedi. 

Şenyaşar ailesinden Bakan Bozdağ’a: “Hızla artan adaletsizliklere son verin”

AKP Urfa Milletvekili İbrahim Halil Yıldız’ın koruma ve yakınlarının saldırısı sonucu eşi ve iki oğlunu yitiren Emine Şenyaşar ile saldırıdan yaralı kurtulan oğlu Ferit Şenyaşar’ın Urfa Adliyesi önünde 9 Mart’ta başlattığı Adalet Nöbeti 329’uncu gününde devam ediyor.

Şenyaşar ailesi, sosyal medya hesabından bugün (31 Ocak) yapılan paylaşımda,Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Adalet Bakanlığı, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin ve Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Erinç Sağkan’ın sosyal medya hesapları etiketlenerek “Tebrik, teşekkür zamanı değil… Hızla artan adaletsizliklere son verin. Şanlıurfa Adalet Sarayı’nın kapısında bir anne bir yıldır adalet için bekliyor. Bu feryadı duyun artık” ifadeleri kullanıldı.

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur