Sedat Peker: “Cezaevindeyken Erdoğan, Ceza Tevkifleri Genel Müdürü’nü yanıma yolladı”

Sedat Peker, CHP’li vekiller Özgür Özel ve Veli Ağbaba’nın cezaevinde kendisini ziyaret etmesini Ak trollerin gündem etmesinin ardından MHP’li vekillerin de kendisini ziyaret ettiğini belirterek Erdoğan’ın Ceza Tevkifleri Genel Müdürü’nü yanına yolladığını söyledi

Sedat Peker: “Cezaevindeyken Erdoğan, Ceza Tevkifleri Genel Müdürü’nü yanıma yolladı”

Sedat Peker, CHP milletvekilleri Özgür Özel ve Veli Ağbaba’nın cezaevinde kendisini ziyaret ettiğini açıklamasının ardından Ak trollerin bunu gündem yapmaya çalıştı. Peker, Ak trollerin bu hamlesinin ardından kendisini ziyaret edenlerin sadece CHP’li vekiller olmadığını söyledi.

Kendisini MHP’li vekillerin de ziyaret ettiğini belirten Peker, Erdoğan’ın Ceza Tevkifleri Genel Müdürü’nü de kendisinin yanına yolladığını ve koğuşunda baş başa görüştüğünü söyledi. Peker, bu sırada cezaevi savcılarının ve müdürlerinin dışarıda kendilerini beklediklerini de ekledi.

Peker’in ifadelerinin tamamı şöyle:

1- Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba’nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

2- Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

3- Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur