Esat Toklu patronları seviyor, patronlar da onu takdir ediyor

Sedat Peker'in açıklamalarıyla gündeme gelen Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu'nun Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı'ndan (TÜSİAV) “Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi” aldığı ortaya çıktı

Esat Toklu patronları seviyor, patronlar da onu takdir ediyor

Sedat Peker’in açıklamalarının ardından Ankara Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Esat Toklu gündemden düşmüyor. Peker, Toklu’nun firari Sezgin Baran Korkmaz’ın Bodrum’daki lüks otelinde ücretsiz kaldığını öne sürmüştü. Peker hakkında suç duyurusunda bulunan Toklu ise “Otelde kaldığını ancak 35 bin TL ödeme yaptığını” savunmuştu.

Patronun doğum gününde

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır ise Esat Toklu’nun Togo Kuleleri’ni yapan firmanın patronunun mahkemesinden önce, patronun ofisinde düzenlenen doğum günü partisine katıldığı belirterek, buna ilişkin video paylaştı. Başarır, twitter hesabında şunları da yazdı:

Ankara Bölge İstinaf Mahkemesi Başkanı Esat Toklu, Togo Kuleleri’ni yapan firmanın patronunun mahkemesinden önce, patronun doğum günü partisine katılıyor. Hem de patronun ofisinde! Devletin hakimi, müteahhitin ofisine gider mi?

Üstün hizmet ödülü

ankaragazetecisi.com’un yayımladığı bir fotoğrafta ise Esat Toklu’nun Türk Sanayici ve İş Adamları Vakfı’ndan “Üstün Hizmet ve Başarı Belgesi” aldığı görülüyor. Ödül, TÜSİAV Yönetim Kurulu üyesi, Avukat Burak Aslanpınar tarafından Toklu’ya verildi.

Ödül takdimi sırasında diğer Vakıf Başkanı Veli Sarıtoprak, TÜSİAV Platformlar Koordinatörü & Hukuk Platformu Başkanı Celalettin Solmaz, TÜSİAV Sanayi ve Ticaret Platformu Başkanı, Anadolu ASİAD Ankara Temsilcisi Avukat Temel Eken, ASİAD Genel Sekreteri Çetin Çataloğlu gibi isimler dikkat çekti.

Kaynak: Ankara Gazetecisi

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur