Ters Dergi Albüm yayımlandı: Çizgi, edebiyat ve mizah bir arada

Ters Dergi Albüm, geçtiğimiz günlerde okurların beğenisine sunuldu. Albümde basın, edebiyat ve mizah dünyasının duayen kalemlerinin yanı sıra birçok genç yazar ve çizer de yer alıyor.

Ters Dergi Albüm yayımlandı: Çizgi, edebiyat ve mizah bir arada

Geçtiğimiz temmuz ayında yayın hayatına başlayan tersdergi.com ekibi tarafından yayına hazırlanan Albüm, 60 yazar ve çizerden oluşan kadrosu, yepyeni ve özgün içeriği ile dikkat çekiyor. Albüm’de çizgili tarih ve edebiyat anlatılarının yanı sıra, birbirinden eğlenceli çizgi öyküler ve karikatürler de yer alıyor. Tamamı 108 sayfadan oluşan Albüm’de ayrıca, kısa öyküler, mizah yazıları, deneme ve araştırmalar da okuyucuyla buluşuyor.

Dev “gezi ve kültür haritası” hediye

Çizge Yayınevi tarafından yayımlanan Albüm’ün okurlarına bir de sürprizi var. Servet Gürbüz’ün muhteşem çizgileriyle hayat verdiği dev boyutlu Türkiye Kültür ve Gezi Haritası, Ters Dergi Albüm’le birlikte hediye olarak veriliyor. Albüm birçok internet satış platformunda ve kitapçılarda satışa sunulmuş durumda.

Ters Dergiye ulaşabileceğiniz adresler ve noktaları görmek için tıklayınız

Albüm’ün kadrosunda şu isimler yer alıyor

Bülent Arabacıoğlu, Behiç Pek, Can Barslan, Gani Müjde, Gürcan Özkan, Kaan Ertem, Cengiz Üstün, Necmi Yalçın, Mehmet Şenol, Ali Doğanlı, Özge Yurttaş, Fatih Solmaz, Sefa Sofuoğlu, Ayça Şen, Zafer Temoçin, Serkan Ocak, Cemil Cahit Yavuz, Alper Ocak, Mehmet İlhan, Abdülkadir Tamer, Sönmez Karakurt, Ebru Sungur, Hakan Çelik, Mümin Durmaz, Alpay Ocak, Erhan Nuhoğlu, Faruken Bayraktare, Güven Bilge, Kürşat Coşgun, Metin Fidan, Mert Aydın, Dinçer Aslan, Hakan Çelik, Kutsi Akıllı,  Fatih Göksu, Andaç Gürsoy, Hakan Bilgehan, Tümer Geban, Faruk Karaçay, Yasemin Saraç, Servet Gürbüz, Çilem Dilber, Yakup Karahan, İbrahim Sarı, Nevzat Ziylan, Gizem Tokmak, Mevlüt Uludağ, Fatih Okta, Haydar Işık, Emre Özbay, Erinç Saldan, Anıl Yazıyor, Burçak M. Akgün, Çetin Ceylan, Sait Oktay, Gökçer F. Alp, İdil Görgü, Emre Aksoy, Serdar Kar, Behzat Taş.

Sendika.Org

 

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur