HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan: “Soylu’nun gösterdiği fotoğraflar Erdoğan’ın onayıyla gittiğimiz Kandil’den”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün (20 Şubat) A Haber'de katıldığı programda HDP Ağrı Milletvekili Dilan Dirayet Taşdemir'in Gare'ye gittiğini ileri sürdü. İddiasını bir itirafçının anlatımlarına dayandıran Soylu programda bazı fotoğraflar gösterdi. HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan da Soylu'nun gösterdiği fotoğrafların tamamının çözüm sürecine ait olduğunu söyledi

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan: “Soylu’nun gösterdiği fotoğraflar Erdoğan’ın onayıyla gittiğimiz Kandil’den”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu dün (20 Şubat) A Haber’de katıldığı programda HDP Ağrı Milletvekili Dilan Dirayet Taşdemir’in Gare’ye gittiğini ileri sürdü. İddiasını bir itirafçının anlatımlarına dayandıran Soylu programda bazı fotoğraflar gösterdi.

“Fotoğraflar Erdoğan’ın onayıyla gittiğimiz Kandil’den”

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan da Soylu’nun gösterdiği fotoğrafların tamamının çözüm sürecine ait olduğunu söyledi. Buldan, 23 Şubat Salı günü düzenleyecekleri HDP Grup Toplantısı’nda konuya dair daha fazla bilgi paylaşacağını da vurguladı.

Twitter hesabından açıklama yapan Pervin Buldan “İçişleri Bakanının dün akşam katıldığı programda gösterdiği resimlerin tamamı çözüm sürecinde Erdoğan’ın bilgisi ve onayı ile gittiğimiz Kandil fotoğraflarıdır. Ben Salı günü grup toplantımızda daha fazlasını açıklayacağım” diye yazdı.

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur