Yol kesip bir yurttaşı bıçaklayan Muhammed Enes Uysal yakalandı

İstanbul'da çakarlı aracıyla bir Dadaş Aras isimli yurttaşın aracının önünü kesen ve Aras'ı 5 yerinden bıçaklayan Uysal yakalandı

Yol kesip bir yurttaşı bıçaklayan Muhammed Enes Uysal yakalandı

Hadımköy’de çakarlı aracıyla trafikte tartıştığı aracın önünü kesip sürücüsünü bıçaklayan Muhammed Enes Uysal Avcılar’da polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

İddiaya göre, 34 PML 55 plakalı çakarlı minibüsün sürücüsü Muhammed Enes Uysal, seyir halindeyken yol verme tartışması yaşadığı Dadaş Aras’ın önünü kesti. Minibüsünde çakar bulunan Uysal ile Aras arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında önü kesilen Dadaş Aras, cep telefonu ile yaşananları ve araçta bulunan çakarı kaydetmeye başladı.

6 ayrı suç kaydı tespit edildi

Aras’ın görüntüleri çektiği sırada Uysal’ın küfürler ettiği ve tehditler savurduğu duyuldu. Bir süre sonra telefon kaydı son bulurken saldırganın, Dadaş Aras’ı 5 yerinden bıçakladığı öğrenildi. Saldırganın 6 ayrı suçtan kaydı olduğu ve hakkında yakalama kararı verilip yurt dışına çıkış yasağı konuldu.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünün başlattığı çalışma sonucunda ekipler 34 PML 55 plakalı çakarlı minibüsü Büyükçekmece’de bulundu. Minibüs çekiciyle emniyet müdürlüğü otoparkına götürüldü.

Yarın adliyeye sevk edilecek

Polis, saldırganı yakalamak için çalışmalar yaptı. Çalışmaların ardından Muhammed Esen Uysal Avcılar’da tespit edilen adreste yakalanarak gözaltına alındı. Emniyete getirilerek sorguya alınan şüphelinin yarın adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur