İnce mitingine gidenlere AKP Pendik Başkanlığı’ndan mesaj: “Kapımız bundan sonra kapalı”

AKP Pendik İlçe Başkanlığı Twitter hesabından “Muharrem İnce mitingine gidenlere kapımız bundan sonra kapalıdır” mesajı paylaşıldı, ardından silindi. CHP’li vekil Onursal Adıgüzel, devletin imkanlarının partilerin hizmetiymiş gibi lütfedildiğini söyleyerek atılan tweet’e tepki gösterdi

AKP Pendik İlçe Başkanlığı Twitter hesabından “Muharrem İnce mitingine gidenlere kapımız bundan sonra kapalıdır bilesiniz. AK Parti’nin kapısı dava neferlerine açıktır, iyi gün dostlarına değil” tweeti atıldı. Tweet bir süre sonra silindi. AKP Pendik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Oğuz aynı tweeti paylaştı, ardından sildi. CHP’li vekil Onursal Adıgüzel, AKP Pendik İlçe Başkanlığı ve Oğuz’un attığı tweetlerin ekran görüntüsünü paylaştı.

“Devletin imkanları partilerin hizmeti gibi lütfediliyor”

CHP’li Onursal Adıgüzel, Twitter hesabından açıklamalara tepki göstererek, “Devletin imkanlarının partilerinin hizmetiymiş gibi millete lütfedenler, milletin Muharrem İnce coşkusuna ket vurmaya çalışıyor. Sizin bu ayrımcı ve kendinden olmayanı hor gören anlayışınızı yerin dibine gömeceğiz!#MilletİçinGeliyoruz” paylaşımında bulundu.

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur