Tutuklu Gazete Sendika.Org’da

Tutuklu gazeteciler tarafından çıkartılan Tutuklu Gazete’nin ikinci sayısı sanal ortamda. Hapishanedeki gazetecilerin hazırladığı TGS tarafından çıkarılan ve Tutuklu gazete BirGün, Evrensel, Atılım ve Aydınlık gazetesi tarafından dağıtıldıktan sonra şimdi de Sendika.Org tarafından sanal ortama taşındı.

Tutuklu Gazete’nin ikinci sayısı, hapishanedeki 43 gazeteci ile yeni tahliye olan 2 gazeteci ve 2 konuk yazarın yazılarından olmak üzere 16 sayfa olarak hazırlandı. Gazetenin ikinci sayısında konuk yazar olarak Nevin Berktaş ve Ece Temelkuran’ın yazılarına yer verildi.

Hapishaneden çıkmasının ardından kalp ameliyatı geçiren ve ardından yaşamını yitiren Suzan Zengin’in de anısına gazetede bir köşe ayrıldı.
Tutuklu Gazete’nin ikinci sayısının “genişleyen yazar kadrosu” şöyle: Ragıp Zarakolu, Doğan Yurdakul, Mustafa Balbay, Nedim Şener, Müyesser Yıldız, Ahmet Şık, Soner Yalçın, Barış Pehlivan, Hikmet Çiçek, Turhan Özlü, Tuncay Özkan, Erol Zavar, Erdal Süsem, Hüseyin Deniz, Ömer Çelik, Çağdaş Kaplan, Murat İlhan

Tutuklu Gazeteyi internet ortamda basım foratında okumak için aşağıdaki görüntünün üzerine tıklayın.
İstediğiniz haberin üzerine tıklayarak büyütebilir, yeniden tıklayarak tam sayfa görünümüne geçebilirsiniz.

İnternet bağlantınızın hızına bağlı olarak yüklenmesi zaman alabilir

Sendika.Org

Sendika.Org'u destekle

Okurlarından başka destekçisi yoktur